ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΟ-ΚΑΝΑΔΙΚΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ WORKSHOP ΜΕ ΘΕΜΑ ΤΟΝ "ΞΕΝΟ"

Tuesday 27 Ιουνίου 2023

- Βεβαιώσεις Παρακολούθησης

του Ελληνο-Καναδικού διεθνούς και διεπιστημονικού Workshop με θέμα τον «Ξένο» (XENOS. The  Stranger, the  Foreigner, the  Refugee), το οποίο διοργανώθηκε την Κυριακή 28.05.2023, με πρωτοβουλία του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας της Θεολογικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (ΕΚΠΑ) και του Κέντρου Ελληνικών Σπουδών του ιδρύματος «Σταύρος Νιάρχος» (Stavros Niarchos Foundation Centre for Hellenic Studies) του Τμήματος Παγκόσμιων Ανθρωπιστικών Επιστημών (Department of Global Humanities) του Πανεπιστημίου Simon  Fraser στο Βανκούβερ του Καναδά.

Πληροφορίες σχετικά με τις Βεβαιώσεις: (+30) 694 630 3954, soctheol.uoa.gr@gmail.com